Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Ми ефективніше будь-якого автокрана

Опис автокрану та його особливості:

      Автокран LOCATELLI GRIL 8300 T має широкий вибір функцій для використання в різних цілях: для будівельно-монтажних робіт в промисловому та цивільному будівництві, вантажно-розвантажувальних робіт на будівельних об'єктах, заводах, електроустановках і т. Д.
       Завдяки короткій базі і обом привідним і керованим осям автокран LOCATELLI має високу маневреність і прохідність, що дозволяє використовувати його на грунтових майданчиках і в умовах обмеженого простору з непідготовленим, розбитим під'їздом, куди повноразмірному автокрану було б важко заїхати і маневрувати.      

 

 ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

Технічні характеристики 

УПРАВЛІННЯ
Переднє: рульове управління з гідропідсилювачем. Задня ресорах: незалежна підвіска з гідравлічним управлінням і контролем задньої осі. Чотири способи управління: тільки переднє, тільки заднє, синхронізоване, крабове. Блокування диференціалів задніх коліс для поліпшення прохідності по бездоріжжю. 

СТРІЛА
4-х секційна телескопічна стріла з автоматичним синхронним висуненням, довжина стріли 8,1М - 25,5 м. Максимальна висота оголовка стріли - 27,5 м. Робочий кут стріли: від -2 ° до + 79 °.

МЕХАНІЗМ ОБЕРТАННЯ
Безперервне обертання на 360 °. Незалежний механізм регулювання коливання. зовнішня зубчаста поворотна шестерня. Ручне управління з кабіни оператора.

Прилади та пристрої
Обмежувачі висоти підйому. Стопорні клапани на всіх циліндрах; запобіжні гідроклапани на всіх системах. «Чорний ящик» для реєстрації параметрів роботи крана.

Габарити
довжина крана 10.2507 м .; висота крана 3.323 м .; ширина крана - 2.50 м.

 

Вантажопідйомність телескопічною стріли

 Робоча діаграма

Вантажопідйомність висунути стріли